פרסים והישגים

פנימיית עין כרמית זכתה בפרס החינוך לפנימייה מצטיינת תשע"ז מטעם המינהל לחינוך התיישבותי פנימייתי.

בתעודת הזכייה בפרס החינוך נכתב:

פרס חינוך לפנימייה מצטיינת תשע"ז

הנכנס בשערי פנימיית "עין כרמית" חש את עומק הביטוי כי פנימייה היא בית. האווירה, החום והמאמץ הכולל לתת לכל חניך וחניכה תחושת שייכות ונעימות נראים דרך הקירות, הגינות ותחושות הילדים והצוות. האמון ושותפות החניכים בכל שגרות החיים בפנימייה, עושר הפעילויות והפיתוח האישי שניתן לכל אחד, יוצרים אווירה ייחודית של רצון לנתינה המקדמת התפתחות ואמונה של כל נער ונערה בעצמם וביכולותיהם.

צוות הפנימייה מחויב ומגויס לרווחת החניכים ולקידומם. בניית תוכניות אישיות לצד קשר אישי מובנה ומשמעותי יוצרים אפשרות לקידום אישי. תוכניות מיוחדות המשלבות קהילות בעלי צרכים מיוחדים עם ילדי הפנימייה יוצרות חוויה ייחודית ומעצימה.

ההורים הינם חלק משמעותי בתהליך הצמיחה של החניכים, על אף הריחוק הפיזי מהבית. שיתוף ומעורבות הורי החניכים מהווה יסוד משמעותי בעבודת צוות הפנימייה.


ד"ר בני פישר, מנהל המינהל לחינוך התיישבותי

בעז קולומבוס, יו"ר ועדת הפרס

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.